Při nákupu nad 2000 Kč získáte jako dárek krabičku HEETS AMBER LABEL ZDARMA

Jestli už jste se stali příznivci nových elektronických cigaret IQOS, určitě oceníte i nabídku pouzder určených konkrétně pro tyto cigarety.

Pouzdra pro IQOS jsou speciálně vyrobeny pro tento typ cigaret. Jsou to cigarety nové generace, v nichž se netvoří oheň, a tedy ani kouř kolem nich. Neškodí tudíž okolí a přitom si kuřák může vychutnat příjemné tabákové aroma. Součástí je samo sebou i obal IQOS.

Kráčejte s dobou a dejte vale klasickým cigaretám, které kolem sebe šíří nelibou vůni. Zápach z cigaret vadí nekuřákům, ale ani spousta kuřáků jím není nadšená. I krátké posezení v zakouřené místnosti znamená okamžitě po návratu domů přesunout veškeré šatstvo do pračky.

Zázračná cigareta jednadvacátého století nesmrdí. Můžete si ji užívat i v uzavřených prostorách a nebudete mít výčitky svědomí, že někomu vadíte. Zkuste odložit klasické cigarety a prostě to vyzkoušet. Nemůžete nic ztratit a třeba nové elektronické cigaretě IQOS přijdete na chuť. Můžete si vybrat z různých náplní, zkuste třeba Marlboro nebo Philip Moris. A nezapomeňte na pouzdro IQOS.
Významným kladem elektronických cigaret IQOS je fakt, že už vás nikdo nebude vyhánět z oblíbené hospůdky. A ani na zahrádce se od vás nebude nikdo odtahovat. Budete-li mít nikotinový deficit, nebude to už znamenat, že si začnete hledat příhodné místečko, značně daleko od lidí, skryté před všemi. Můžete zůstat na zastávce MHD i pod okny obytných domů. Zvažte tedy tuto skvělou možnost rozhodovat se sám za sebe. Uvidíte, že se vám to bude líbit. A že vám tato nová elektronická cigareta třeba nadobro uzavře cestu zpátky k cigaretám klasickým.

0

Your Cart