Doprava a platba

Doprava – DPD CZ – 120 Kč vč. DPH

Platba dobírkou + 40 Kč vč. DPH

DPD CZ s.r.o.  – výhody využití přepravní služby DPD CZ

 

 

Po předání zásilky do rukou DPD CZ, probíhá standardně doručení zásilek následující den od pondělí do soboty od 8:00 do 18:00. V den doručení bude na vámi uvedené telefonní číslo prostřednictvím SMS zaslána informace s orientačním časem doručení. Cestu zásilky je možné sledovat na internetu na webové stránce www.geis-group.cz.

Platba platební kartou:

Příjemce se může při převzetí zásilky rozhodnout, zda doběrečné zaplatí hotově nebo platební kartou.

Všichni řidiči jsou vybaveni mobilním platebním terminálem a tiskárnou. O způsobu zaplacení se svobodně rozhodnete až v momentě převzetí zásilky.

Převzetí a reklamace:

Při převzetí zkontrolujte neporušenost obalu. Převzetím zásilky stvrzujete, že jste zásilku převzali bez zjevných závad. Pokud je obal poškozený, sdělte to přímo řidiči. Pokud zjistíte, že obsah zásilky je poškozený až po jejím převzetí a rozbalení, informujte přepravce do 3 pracovních dnů. Doporučujeme pořídit fotodokumentaci stavu zásilky bezprostředně po rozbalení.

Platba bankovním převodem – zdarma

Ihned po odeslání objednávky jsou Vám předány údaje pro provedení platebního příkazu ve Vaší bance. Tyto údaje jsou Vám zaslány na Váš e-mail. Zboží je odesláno až po uhrazení celkové částky na náš bankovní účet 115-8664990277/0100 (Komerční banka).

Platba dobírkou  + 40 Kč vč. DPH

Zásilku zaplatíte až při převzetí zboží od řidiče DPD CZ. Platba je možná v hotovosti nebo platební kartou.