Při nákupu nad 2000 Kč získáte jako dárek krabičku HEETS AMBER LABEL ZDARMA

Přístroje pro HEETS

Zobrazeny 4 výsledky

Také patříte mezi ty ohromné zástupy kuřáků, které protikuřácký zákon vyhnal ze všech uzavřených budov, obzvlášť z restaurací a hospod, na chodníky? Což o to, dokud je teploučko, proč se mezi nikotinovými šluky taky trošku nenadechnout čerstvého vzduchu… Je to sice poněkud nonkomfort, ale člověk si nakonec zvykne i na šibenici, jak praví klasik. Jak se ale budou všichni ti kuřáci cítit před dveřmi restauračních zařízení takhle v lednu, v deset večer, při zhruba takových minus 10 stupních Celsia?

To by v tom byl ale čert, aby nějaká chytrá hlava nepřišla s ideálním náhradním řešením. A už je tady – elektronická cigareta IQOS. A není to jen tak ledajaká elektronická cigareta! IQOS cigareta je speciální v tom, že funguje bez ohně. Logicky se tedy kolem ní nešíří ten všemi nesnášený dým a vlastně tím pádem logicky ani nekouříte. Což znamená, že díky IQOS cigaretám můžete s klidem dopřát tělu požadovaný nikotin, aniž byste se museli vystěhovat na mráz. Nikoho kolem sebe nebudete obtěžovat kouřem ani zápachem.

Rozhodli jste se IQOS koupit a posedět u svého drinku s cigaretkou tak jako dřív? A je libo IQOS Marlboro, anebo radši Philip Moris IQOS? I u těchto nových typů cigaret se můžete rozhodnout, jaké náplni dáte přednost.

Na český trh se IQOS cigareta zatím dostává pozvolna, ale u sousedů už ji dobře znají. Na různých webových stránkách už se například dočtete, jaká je zhruba IQOS Marlboro cena anebo jak se rozbíhá IQOS prodej.

Nenechejte se dále omezovat a rozhodněte se sami za sebe, jak chcete strávit večer s přáteli. Budete před vchodem do hospody postávat v dešti pod deštníkem, v overalu při teplotách pod nulou a překřikovat se v hluku projíždějících aut? Anebo se rozhodnete pro neškodnou cigaretu, kterou si užijete v teple u stolu v hovoru s kamarády? IQOS cigareta rozhodně za úvahu stojí…

0

Obsah košíku