Při nákupu nad 2000 Kč získáte jako dárek krabičku HEETS AMBER LABEL ZDARMA

Jestliže jste se rozhodli vyzkoušet elektronickou cigaretu místo klasické, je to určitě velice dobrá volba. Určitě už se nechcete nechat omezovat protikuřáckým zákonem, který vám mávnutím proutku zabránil v dlouholetém stereotypu – zajít si po práci na pivko do své oblíbené čtvrté cenové, pokecat se štamgasty a k tomu si dát dvě tři cigárka. Ty klasické cigarety už si v teple hospody neužijete. Teď si můžete zapálit maximálně na chodníku před podnikem a poslouchat procházející brblající nekuřáky, kterým evidentně zavazíte v cestě.

Přechodem na elektronickou cigaretu IQOS se těmto ponižujícím chvilkám můžete vyhnout. IQOS si můžete vychutnat s přehledem kdekoli – nevzniká v ní totiž oheň, a tudíž z ní nevychází ani kouř. Nikomu kolem sebe tím nebudete ubližovat a zároveň nepřekročíte zákon. Na IQOS cigarety se totiž protikuřácký zákon nevztahuje.

Samozřejmě si do nich můžete dle vlastní chuti vybrat IQOS náplně, už teď jich je v nabídce několik, ačkoli se prodej elektronické cigarety IQOS teprve rozbíhá. Konkrétně do těchto cigaret jsou vyráběny náplně HEETS. Mají vyváženou tabákovou chuť a jsou příjemně aromatické. Jejich cena se pohybuje zhruba na stejné úrovni jako za běžné cigarety. Krabička IQOS HEETS náplní do cigaret obsahuje 20 kusu, opět stejně jako krabička běžných cigaret.

Zakoupením elektronické cigarety IQOS a náplní HEETS rozhodně neprohloupíte. Budete si tak moci užívat nerušeného posezení s přáteli a svobodného rozhodování. A to určitě aspoň za zkoušku stojí. Možná vám bude také příjemné, že se budete z hospůdky vracet domů, aniž byste byli kompletně od hlavy až k patě načichlí cigaretovým kouřem. Leckdo už si to ani neuvědomoval, ale skutečně – příjemné to není. I to je ohromný klad těchto nových elektronických cigaret. K těm původním už se vám nebude chtít vracet.

0

Your Cart